Nowości Książkowe

fotografował PRZEMEK WIERZCHOWSKInajnowsza książka Piotra Dzięciołowskiego, tym razem o znakomitym fotoreporterze, artyście fotografiku, już na rynku. Premiera książki przy okazji Wystawy Przemka „15 Stacja”. Wernisaż odbędzie się 2 grudnia o godz. 18 w galerii STACJA MURANÓW przy ul. Andersa 13. Zamówienia prosimy kierować na adres: konisci.kontakt@gmail.com, fapapressagencjaprasowa@wp.pl lub przemwierzchowski@wp.pl. Po przyjęciu i potwierdzeniu zamówienia prosimy o przelanie należności za książkę (60 złotych) oraz za przesyłkę poleconą na terenie kraju (15 złotych). W sumie 75 złotych. Słownie siedemdziesiąt pięć. Opłacone egzemplarze wysyłamy priorytetem.

 

 

 

Świat Wyścigów. Z Andrzejem Szydlikiem rozmowa niedługa - bogato ilustrowana książka Piotra Dzięciołowskiego

O Andrzeju Szydliku opowiadają na stronicach książki trenerzy, hodowcy, dżokeje, m.in.: Dorota Kałuba, Małgorzata Łojek, Jerzy Engel, Józef Kempa, Mirosław Stawski, Krzysztof Ziemiański.
Zamówienia prosimy kierować na adresy: redakcja@hejnakon.pl lub  konisci.kontakt@gmail.com oraz edyta.wyscigi@gmail.com. Po przyjęciu i potwierdzeniu zamówienia prosimy o przelanie należności za książkę (40 złotych) oraz za przesyłkę poleconą na terenie kraju (14 złotych – Poczta Polska). W sumie 54 złote. Słownie pięćdziesiąt cztery. Numer konta 44 1020 3802 0000 1102 0078 9248 ODBIORCA: ROSA PP PIÓRKOWSKI PAWEŁ Opłacone egzemplarze wysyłamy priorytetem

 

 

 

moje FOTOMIGAWKI z prl – nowa książka Piotra Dzięciołowskiego

Wspomnienia słowem skreślone i zdjęciami okraszone. Życie codzienne, kultura, polityka. Wielkie nazwiska obok postaci nieznanych. Siermiężny czas PRL w obiektywie fotoreportera pracującego w zawodzie od roku 1977.

Zamówienia prosimy kierować na adres: konisci.kontakt@gmail.com lub fapapressagencjaprasowa@wp.pl. Po przyjęciu i potwierdzeniu zamówienia prosimy o przelanie należności za książkę (60 złotych) oraz za przesyłkę poleconą na terenie kraju (16 złotych). W sumie 76 złotych. Słownie siedemdziesiąt sześć. Opłacone egzemplarze wysyłamy priorytetem. Książka – album do nabycia także w księgarni Bonito i hurtowni motyleksiazkowe.pl

 

 

WIELKI KONIUSZY POLSKIEGO FILMU – książka o Tomaszu Biernawskim

Wielki koniuszy polskiego filmu to rzecz o Tomaszu Biernawskim, wybitnej postaci rodzimej kinematografii. O człowieku od filmowych koni, kostiumów, militariów, o konsultancie scen jeździeckich, scenografie, aktorze, statyście. Bohater książki pracował m.in. dla Jerzego Hoffmana, Jerzego Kawalerowicza, Stevena Spielberga, Andrzeja Żuławskiego. To dzięki pracy Tomasza Biernawskiego, jego ogromnej wiedzy, koniom i ludziom na filmowych planach żyło się i żyje lepiej. Tak o książce w wywiadzie radiowym opowiada autor: Radio dla Ciebie - rozmowa z Piotrem Majewskim
Zamówienia prosimy kierować na adres: redakcja@hejnakon.pl lub konisci.kontakt@gmail.com. Po przyjęciu i potwierdzeniu zamówienia prosimy o przelanie należności za książkę (40 złotych) oraz za przesyłkę poleconą na terenie kraju (14 złotych). W sumie 54 złote. Słownie pięćdziesiąt cztery. Numer konta 44 1020 3802 0000 1102 0078 9248. ODBIORCA: ROSA PP PIÓRKOWSKI PAWEŁ. Opłacone egzemplarze wysyłamy priorytetem.

MALUJĄ, RYSUJĄ, RZEŹBIĄ KONIE

Tak o książce w wywiadzie radiowym opowiada autor: Literacki Wolny Eter - rozmowa z Rafałem T. Czachorowskim

Zamówienia prosimy kierować na adres: redakcja@hejnakon.pl lub konisci.kontakt@gmail.com. Po przyjęciu i potwierdzeniu zamówienia prosimy o przelanie należności za książkę (50 złotych) oraz za przesyłkę poleconą na terenie kraju (14 złotych). W sumie 64 złote. Słownie sześćdziesiąt cztery. Numer konta 44 1020 3802 0000 1102 0078 9248. ODBIORCA: ROSA PP PIÓRKOWSKI PAWEŁ. Opłacone egzemplarze wysyłamy priorytetem.